Estry etylowe kwasów omega

W zapewnieniu prawidłowego rozwoju oraz funkcjonowania organizmu bardzo istotną rolę odgrywają witaminy oraz pozostał składniki odżywcze. To one dostarczają niezbędnej energii oraz surowców do tego, aby nasz organizm się rozwijał oraz sterował poszczególnymi procesami w nim zachodzącymi. Niezbędne składniki dostarczamy do organizmu poprzez spożywane produkty jak również poprzez stosowanie suplementów diety. Dzięki nim nasz organizm ma wszystko, czego potrzebuje i w odpowiednich ilościach.

Dla naszego organizmu bardzo istotne są między innymi estry etylowe kwasów omega 3, 6 i 9.To one już w okresie płodowym zapewniają prawidłowy rozwój mózgu, wzroku a także i układu nerwowego. Dlatego też są one szczególnie zalecane dla kobiet w ciąży jak również i w okresie laktacji. Dla kobiety w ciąży są one również korzystne przez to, że zapewniają jej wysoką odporność oraz prawidłowy przebieg procesów metabolicznych. Suplementy produkowane przez Skotan są w pełni bezpieczne dla zdrowia.
Ponadto estry etylowe kwasów omega 3, 6 i 9 mają wpływ na utrzymanie mocnych i zdrowych kości oraz zębów dzięki temu, że wspomagają wchłanianie wapnia. Oprócz tego zmniejszają ryzyko wystąpienia chorób nowotworowych, układu immunologicznego czy też układu sercowo-naczyniowego. Ponadto regulują również poziom cholesterolu. Tak, więc spożywanie suplementów zawierających kwasy Omega to dobre rozwiązanie nie tylko dla kobiet w ciąży, ale również i dla dzieci oraz osób starszych. Warto je dołączyć do swojej diety.